Metų kaimynas 2016

Išrinkti geriausi kaimynai

nijole

Zina saugo net penkių kaimyninių butų raktus ir nėra nė vieno kaimyno, kurio ji nepažinotų. Vaidą visi namo gyventojai pažįsta kaip aplinkos puoselėtoją, o kaunietis Ugnius niekada nelaukia, kol gėrybės nukris iš dangaus – pats čiumpa įrankius ir gražina aplinką. Visi jie – tik maža dalis šalia mūsų gyvenančių kaimynų, kurių istorijomis dalinomės visą birželį ir raginome rinkti verčiausius titulo.

Geriausia kaimyne Šiauliuose bendru „Facebook“ vartotojų balsu ir komisijos nuomone tapo Nijolė. Apie ją kaimynai atsiliepia tik teigiamai, Nijolė yra tas žmogus, kuris visuomet nusišypsos kada reikia ir išties pagalbos ranką.

Iniciatyva – konkursu „Metų kaimyno rinkimai 2016“ siekiama atkreipti dėmesį į kaimynystę, skatinti bendruomeniškumą miestų mikrorajonuose.

Pirmą kartą rengtame konkurse iš viso dalyvavo beveik 40 dalyvių. Tikimasi, kad konkursas taps tradicija ir jau kitais metais bus galima džiaugtis dar didesne geografine dalyvių įvairove.

Konkursą organizuoja: visuomeninės gerovės centras „Darnus miestas“, bendruomenių naujienų iniciatyva „Kalba kaimynai“ ir pastatų administravimo bendrovė „Mano Būstas“.