Konkursai Rajono problema

Gyventojai raginami padėti drausminti šiukšlintojus

Praėjusią savaitę  Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre (ŠRATC) vyko susitikimas dėl nuolatinės netvarkos prie daugiabučių namų Korsako gatvėje. Susitikime dalyvavo ŠRTAC, įmonės „Šiaulių būstas“, šalia esančios bendrijos, savivaldybės atstovai.

Šalia Korsako g. 1-ojo namo esančioje teritorijoje šiukšlės metamos, rodos, kaip papuola: šalia konteinerio, nepaisoma jei jis pilnas ar metamos atliekos, kurių vieta stambiagabaričių atliekų aikštelėje. Kadangi tai nėra vienadienis „nutikimas“, susirinkime dalyvavę atstovai aptarė susidariusią situaciją, ieškojo geriausių problemos sprendimo būdų, teikė siūlymus. Nutarta Korsako gatvėje pakabinti  plakatus, įspėjančius apie konteinerių teritorijos stebėjimą. Taip pat „Šiaulių būstas“ pasiūlė organizuoti akciją, į kurią įsitrauktų patys gyventojai – ne tik patys nešiukšlintų, bet ir padėtų rasti tuos, kurie bendros tvarkos nepaiso.

Todėl ŠRATC kartu su „Šiaulių būstu“ raitojasi rankoves ir kviečia tą patį padaryti gyventojus. Jei pastebėjote, kad Jūsų kieme šiukšlinama (netvarkingai metamos šiukšlės, šalia konteinerių paliekamos stambiagabaritės atliekos ir pan.)  – fiksuokite šiukšlintoją: jį patį darantį „nusikaltimą“, automobilį – jo valstybinius numerius. Nuotraukas siųskite el. paštu [email protected] ir [email protected]. Laiške nurodykite adresą, trumpai papasakokite situaciją. Visi gyventojai, atsiuntę nuotraukas iki gruodžio 23 d. (imtinai) dalyvaus žaidime, kurio laimėtojas bus apdovanotas „Akropolio“ dovanų čekiu.