Aktuali tema Kalba ekspertai

Atrask Šiaulius iš naujo su programėle „Šiaulių regiono gidas“

Šiauliai – tai miestas, turintis gilią istoriją, o vietovių unikalumas stebina ne tik atvykstančius turistus, bet ir pačius gyventojus. Dar labiau pažinti Saulės miestą padės mobilioji programėlė „Šiaulių regiono gidas“, o „Gera dovana“ konsultantė atskleis, kokios pramogos labiausiai domina šiauliečius.

Šiaulių mieste laisvalaikį tikrai galima paįvairinti įdomiais pasivaikščiojimais po įvairius turistinius objektus, taip pat puikiai galima atrasti ir maitinimo vietas, renginių ciklus. Be visų šių privalumų, gyventojams bei turistams Šiaulių turizmo informacijos centro iniciatyva yra sukurta šiuolaikiška, moderni naujovė – mobilioji programėle „Šiaulių regiono gidas“, kuri itin patogi ir efektyvi, norint smagiai ir naudingai praleisti laiką Šiaulių miesto apylinkėse.

Mobiliosios programėlės „Šiaulių regiono gidas“ dėka galima interaktyviai naudotis parengtais maršrutais. Čia galima rasti ir lankytinų vietų dešimtuką, į kurį patenka architektūrinis pastatas – Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, taip pat ir Saulės laikrodžio aikštė, „Geležinės lapės“ skulptūra, muziejai bei sodai. Poilsio vietų dešimtuke atsiranda Šiaulių bulvaras su balto marmuro trijų figūrų skulptūra „Trys nykštukai“, Prisikėlimo aikštė.

Mobiliosios aplikacijos pašonėje galima rasti ir gamtos objektų sąrašą – Arimaičių ežeras, akmuo su „Dievo pėda“, Bridvaišio, Bubių, Burbaičių, Bukantiškių, Diauderių, Galinių, Kubilių, Papilės, Paspąsčio, Vaitiekūnų, Velžių, Šilgalio piliakalniai, Dengtilčio atodanga, Girnikų šventakalnis, pažintiniai takai ir daug kitų įdomių vietovių.

Lankytinos vietos aprėpia ne tik muziejus, bet ir paminklus, Bažnyčias, architektūrinius objektus – malūnus, Kražių kapinių koplyčią, nuostabaus grožio dvarus, taip pat fontanus, apžvalgos bokštą bei kultūrinius pastatus.

Norint pakeisti kasdienybės rutiną ir aplinką, mobilioje programėlėje „Šiaulių regiono gidas“ galima atrasti ir apgyvendinimo paslaugas kaimo turizmo apsuptyje, viešbučiuose, kempinguose, stovyklavietėse.

Smagiam laisvalaikio praleidimui mobilioje aplikacijoje galima rasti ir naktinio gyvenimo populiariausių vietų sąrašą, ir SPA paslaugas, teatrus bei koncertų sales. Nepamirštami ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės, tad jiems siūloma šokti parašiutu, žaisti tenisą, pasivažinėti kartingais, aplankyti žirgyną, šaudyklą, plaukti baidarėmis, užsiimti vandens sporto veiklomis, skristi oro balionais ir rinktis daugybė kitų smagių pramogų, kuriomis gyvenimas prisipildys nepamirštamais įspūdžiais!

Mobilioji programėlė „Šiaulių regiono gidas“ tokia patogi, jog vienoje vietoje galima rasti ne tik visus išvardintus takus, vietas, pramogas ir objektus, bet ir renginių ciklus.

„Kalba Šiauliai“ teiravosi „Gera dovana“ parduotuvės tinklo konsultantės apie tai, kokias pramogas renkasi būtent šiauliečiai.

„Šiauliuose gyventojai labiausiai perka kartingų pramogas, skrydžius oro balionu, taip pat populiari ir vakarienė restorane „Žvejų užeiga“, o SPA paslaugos labiausiai perkamos „Mariči“ masažo namuose“, – sakė konsultantė.