Kalba gyventojai

Auksės linksmiausi metai prabėgo Šiauliuose

Savo vaikystės prisiminimais pasidalijusi Auksė
Savo vaikystės prisiminimais pasidalijusi Auksė

Auksė Gedminienė visa savo vaikystę praleido Šiauliuose, kur prabėgo labai linksmi metai. Dabar mergina gyvena kiek toliau nuo savo gimtojo miesto, tačiau prisiminimai iš gimtojo miesto Šiaulių išliko labai ryškūs.

„Linksmiausi prisiminimai liko Šiaulių mieste, kai buvau visai dar mažas vaikas. Gyvenau bendrabutyje su seserimi, Čiurlionio gatvėje, ten būdavo labai linksma, nes mudvi prisigalvodavome labai smagių dalykų. Taip pat turėjau draugę Mileną su kuria nuolat krėsdavom išdaigas. Pamenu kaip su ja mokėmės koridoriuje važiuoti dviračiu, kaip studentes laistydavom vandeniu iš balkono. Tuo metu, kai mums buvo po 8 metus, tai daryti buvo išties linksma.

Mes tikriausiai visi prisimename žaidimą “12 pagaliukų”, ar baisias istorijas vasaros vakarais sėdint ant žolės su draugais. Šie prisiminimai neužmirštami, tik dabar man gaila, kad technologijos atima tą džiaugsmą iš mūsų vaikų.

Šiuo metu gyvenu Piktuižių kaime, Šiaulių rajone. Neplanuoju grįžti į gimtinę, čia gyvenu su šeima turiu nuostabų vyrą ir du padaužas berniukus. Aišku niekada nesakau ne,bet po kol kas išsikelti iš Piktuižių kaimo neketiname“, – pasakoja Auksė.