Šiandien rajone

Autobusuose – filmukas apie Šiaulių istoriją

Pasitinkant Šiaulių miesto 780-ąjį gimtadienį, miesto viešojo transporto autobusuose rugsėjo 8-10 dienomis per LCD televizorių ekranus kas 12 min. bus demonstruojamas reklaminis filmukas apie Šiaulių istoriją.

Pastarasis sukurtas Šiaulių miesto savivaldybės finansuoto projekto „Šiaulių krašto istorija atgimsta animacijoje“ metu.Tai Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialo iniciatyva. Taip siekiama sudominti ir paskatinti vaikus geriau pažinti gimtojo krašto istoriją. Panaudojus interaktyvias galimybes, IT technologijas ir atraktyvias priemones, buvo vykdyta pažintinė, edukacinė kūrybinė veikla bibliotekoje, sukruti animaciniai filmukai, skirti Šiauliams.

Socialinės vaizdo reklamos viešajame transporte privalumus jau spėjo įvertinti europiečiai, nes vaizdo reklama tarp bendradarbiaujančių partnerių viešajame transporte jau seniai puošia daugumą Europos didmiesčių. Tai vienas iš populiariausių viešinimo būdų, puiki erdvė ne tik kūrybinei saviraiškai, bet ir pačių autorių savivertės pajautimui. Šiaulių miesto viešasis transportas – tai vieta, kurioje kasdien būna tūkstančiai žmonių, tai puiki galimybė suteikti keleiviams informaciją apie savo socialinės reklamos produktus.

Filmukas autobusuose rodomas bendradarbiaujant su UAB „Media Traffic“.

Šiaulių miesto bibliotekos informacija