Kalba ekspertai Naudinga žinoti

Avarinė tarnyba darbuosis ir šventiniu laikotarpiu

„Mano Būsto“ avarinės tarnybos darbuotojai pasiruošę padėti gyventojams ir per šventes
„Mano Būsto“ avarinės tarnybos darbuotojai pasiruošę padėti gyventojams ir per šventes

Šventiniu laikotarpiu visi norime bent trumpam pamiršti visus vargus ir maloniai leisti laiką su savo artimiausiais. Tačiau, ką daryti, jei trūko vamzdis, nebedega šviesa laiptinėje ar sutrinka namo šildymo sistema? Įmonės „Mano Būstas“ avarinė tarnyba pasiruošusi padėti ne tik bet kuriuo paros metu, bet ir šventiniu laikotarpiu.

Pasiekiami visą parą

Per šventes avarinės darbuotojai budi taip pat kaip ir eilinėmis darbo dienomis. „Šventiniu laikotarpiu dirbs visos mūsų pajėgos. Darbuotoją išleidžiame atostogauti tik tada, kai yra kam jį pavaduoti. Tiek, kiek priklauso dirbti paprastomis savaitės dienomis, tiek dirbsime ir per šventes“, – patikina „Mano Būsto“ avarinės tarnybos vadovas Gintaras Rabikis.

Iki 22–23 val. vakaro budi 4, o naktį visada budi bent vienas avarinės automobilis. Ryte darbuotojų pamainos keičiasi, tad visą parą vyksta budėjimas. O tai reiškia, kad daugiabučių gyventojai gali drąsiai kreiptis pagalbos bet kuriuo paros metu.

Iškvietimus lemia oro sąlygos

Žiemą daugiabučiuose ištinkančias bėdas labiausiai lemia lauko oro temperatūra. „Gali padaugėti iškvietimų dėl šildymo sutrikimų arba kaip tik, kai labai šalta lauke, iškvietimų dėl kanalizacijos sutrikimų būna mažiau“, – teigia G. Rabikis.

Anot avarinės tarnybos vadovo, šventinis laikotarpis yra labai nenuspėjamas: „Būna, kad šventiniu laikotarpiu gauname mažiau iškvietimų. Prieš keletą metų net yra buvę, kad sausio pirmąją neturėjome nei vieno iškvietimo. Tačiau, nepaisant to, visada esame pasiruošę padėti ir net pakilti nuo Kalėdų stalo, jei gyventojus ištiko bėda!“.