Kalba ekspertai

Avarinė tarnyba gedimus šalina neskaičiuodama valandų

„Šiaulių būsto“ administruojamais namais visuomet operatyviai rūpinasi „Mano būsto“ avarinė tarnyba, kuri naudodama šiuolaikišką įrangą, net 90 proc. gedimų sutvarko iš pirmo karto.

Avarinės tarnybos specialistai budėdami visą parą ir be poilsio dienų, naudodami moderniausias technologijas, operatyviai, profesionaliai ir 24 valandas per parą sprendžia su būsto priežiūra susijusius klausimus. Gyventojai teigia, kad jei ne nuolat mieste budintis avarinės tarnybos ekipažas, ištikus elektros, šildymo, santechnikos ar nuotekų sistemų gedimui, jie susidurtų su rimtu iššūkiu. „Šiaulių būstas“ dažnai susilaukia teigiamų gyventojų atiliepimų būtent dėl šios namų priežiūros paslaugos. „Mano būsto“ avarinės tarnybos operatyvus reagavimas ir profesionali pagalba, vykusioje gyventojų apklausoje, yra vertinama geriausiai.

Mobilieji ekipažai likviduoja ir lokalizuoja avarijas, kylančias elektros, šildymo, santechnikos ir nuotekų sistemose. 31 proc. avarijų yra susiję su dingusia elektra, o daugiausiai – 39 proc. – avarijų įvyksta nuotekų sistemoje. Tai yra dažniausiai pasitaikančios senų daugiabučių namų ligos. „Mano būsto“ avarinė tarnyba aptarnauja „Šiaulių būsto“ administruojamus daugiabučius namus, komercinius objektus (prekybos centrus ir parduotuves), administracinius pastatus (bankus ir kitas įstaigas).

Nepaisant pasitaikančių ir, dažnai, pačiu netinkamiausiu metu įvykstančių gedimų, avarinė tarnyba operatyviai reaguoja į visus skubius pranešimus.

Gyventojai, kurių daugiabučiai yra prižiūrimi „Šiaulių būsto“ specialistų, tikrai gali būti ramūs. Įvykus avarijai arba gedimui naktį ar poilsio dieną, jie nebus palikti likimo valiai. Užtenka apie problemą pranešti be poilsio dienų veikiančiam Klientų aptarnavimo centrui ir į ją bus nedelsiant reaguojama. Naudodamiesi Klientų aptarnavimo centro paslaugomis operatyviai ir nepertraukiamai „Mano būsto“ avarinė tarnyba gauna visus gyventojų pranešimus, pageidavimus bei kitą reikalingą informaciją. Tai užtikrina  informacijos priėmimą 24 valandas per parą ir efektyvų klausimų sprendimo koordinavimą“, – akcentavo „Šiaulių būsto“ direktorė Roma Janušonienė.

Su avarine tarnyba, veikiančia visą parą, galite susisiekti telefonu 8 700 55966.