Naudinga žinoti Paslaugos

Buitinės technikos remontas – be galvos skausmo

Sugedus buitinei, vaizdo ar garso technikai, pasinaudokite „Mano Būsto“ siūloma remonto paslauga

Nežinote, kur kreiptis sugedus šaldytuvui ar skalbimo mašinai? Bandote tvarkyti ir gedimo priežastis aiškintis patys? Manote, kad sugedusiam prietaisui baigėsi garantinis laikotarpis? Jei į bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, Jums tikrai praverstų nauja įmonės „Mano Būstas“ siūloma techninio remonto paslauga.

Visiems prieinama paslauga

Dauguma žmonių, sugedus buitinės, vaizdo ar garso technikai, net nežino, ką daryti ir kur kreiptis. Todėl prietaisą gabena į pirkimo vietą arba bando tiesiogiai kreiptis į gamintoją. Dar daugiau nepatogumų, jei žmogus gyvena ne Lietuvos didmiestyje. O jei dar ir pasibaigusi prietaiso garantija… Atrodo, kad išeities nėra.

Įmonė „Mano Būstas“ siūlo šių problemų sprendimą! Taip ne tik užtikrinamas proceso (nuo remonto užsakymo iki atsiskaitymo už paslaugą) paprastumas, bet ir buitinės technikos remonto paslaugos prieinamumas visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad kreiptis galite beveik iš bet kurio Lietuvos kampelio, o užregistravus pranešimą, meistras suderina geriausią susitikimo laiką jau kitą darbo dieną.

Sutartu laiku meistras atvyksta tiesiai į Jūsų namus šalinti gedimo. Tai reiškia, kad sugedusio prietaiso niekur nešti nereikia (tik išskirtiniais, sunkaus gedimo atvejais meistras gali prietaisą paimti, netaisyti namuose). Kadangi prietaisas bus remontuojamas Jūsų namuose, galite stebėti, kaip jis taisomas ir iškart įvertinti atlikto darbo kokybę.

Patikimumas ir garantija

Visi remonto darbai atliekami kartu su patikimais partneriais – todėl yra užtikrinama aukšta darbų kokybė, originalios detalės ir techninė dokumentacija bei remonto garantija. Siekiant užtikrinti paslaugų patikimumą, į namus atvykstantys kvalifikuoti specialistai dėvi specialią aprangą bei turi darbuotojo pažymėjimus, patvirtinančius jų tapatybę.

Visai buitinei, vaizdo ir garso technikai teikiamas ir negarantinis remontas. Tad, net jei ir pasibaigė sugedusio prietaiso garantija, tai ne bėda. Visiems negarantinio taisymo darbams suteikiama garantija, todėl klientai, užsisakę „Mano Būsto“ techninio remonto paslaugą, gali būti užtikrinti kokybišku bei patikimu aptarnavimu.

Atvykimo ir defekto nustatymo kaina yra nuo 19 eur, pilną paslaugos kainą nurodys meistras įvertinęs defektą ar gedimą.

Jei esate „Mano Būsto“ įmonių grupės klientas, paslaugą užsisakyti galite internetinėje platformoje ir išmaniojoje programėlėje eBŪSTAS. Taip pat paslaugą galite užsisakyti paskambinę telefonu 8 700 55 966.