Šiandien rajone

Fotografija gali nukelti į praeitį

Fotobūdelėse galite pasidaryti įdomių nuotraukų ir sugrįžti atgal į praeitį
Fotobūdelėse galite pasidaryti įdomių nuotraukų ir sugrįžti atgal į praeitį

Iki gruodžio 30 d. Kalėdinėse dirbtuvėse galite kūrybiškai ir prasmingai praleisti laiką. Fotografijos muziejuje, Vilniaus g. 140 veikia žaisminga fotobūdelė, kurioje galima pasidaryti nuotaikingą, šventinę nuotrauką. Muziejuje taip pat įsikūrusi fotolabaratorija, čia galėsite pasigaminti šventinį fotografinį atviruką.

Muziejus taip pat organizuoja Kalėdinių fotogramų gamyba. Jos metu galėsite pasinerti į senovę dvelkiantį kūrybinį procesą, kadango tai vienas iš seniausių fotografikos būdų. Užsiėmimai vyks tamsioje fotolaboratorijoje, kurioje kiekvienas dirbtuvių dalyvis ant šviesai jautraus popieriaus kurs kompoziciją iš įvairių daiktų ir kalėdinės tematikos trafaretų. Kompozicija apšviečiama kryptine šviesa, po to fotopopierius merkiamas į specialų cheminį tirpalą. Ir taip gaunama puiki Kalėdinė dovana artimam žmogui.

Fotobūdelė veikia Fotografijos muziejaus darbo laiku. Fotogramų gamyba vyksta kiekvieną trečiadienį 17 val. 30 min. ir šeštadienį 14 val. Norėdami dalyvauti turite užsiregistruoti telefonu 8 41 524393.