Šiandien rajone

„Futboliuko gimtadienis“: graži šventė Meškuičių lopšelio-darželio vaikams

Socialiai atsakingos įmonės Šiaulių mieste bei rajone kasdien prisideda prie įvairių, didesnių ar mažesnių, iniciatyvų. Džiugu, kad tokia parama prisideda prie vaikų ugdymo bei švenčių. Viena tokių švenčių vyko Meškuičių lopšelyje-darželyje balandžio 2-osios popietę – buvo švenčiamas ,,Futboliuko gimtadienis“. Šventės metu darželinukai buvo pasipuošę spalvingais sportiniais marškinėliais, sporto salėje netrūko gausybės balionų bei smagios nuotaikos.

Jau antrus metus šis lopšelis-darželis dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) organizuojamame projekte ,Futboliukas”. Tad auklėtiniai nuo pat rugsėjo leidosi į smagią futbolo kelionę – kiekvieną mėnesį mažieji ,,Futboliuko” dalyviai šį žaidimą galėjo pažinti ne tik aikštelėje, bet ir kurdami, atlikdami įvairias lavinamąsias užduotis. Varžybos 3×3 vyko salėje ir lauke, netradicinėse erdvėse. Mažieji futbolininkai per metus rengė įvairiausias varžybas – su Meškuičių gimnazijos pirmokais, ketvirtokais ir netgi dvyliktokais, su senjorų klubo ,,Pasagėlė” narėmis, pasakų personažais persirengusiais lopšelio-darželio darbuotojais. Varžyboms teisėjavo ne tik mokytojai, buvę auklėtiniai, tėveliai, bet ir Meškuičių parapijos klebonas V. Ripinskis. Renginiai ir varžybos suteikė lopšelio-darželio bendruomenei daug gerų emocijų.

Visą projekto veiklą vainikavusiai džiaugsmingai šventei ,,Futboliuko gimtadienis“ vaikai ruošėsi iš anksto – piešė atvirukus ir plakatus, mokėsi šokio. O koks gimtadienis be žaidimų! Kartu su Kiškiu Hansu atlikę mankštą ir pašokę futbolininkų šokį, linksmosiose žaidynėse nenuobodžiavo niekas – lopšelio grupės vaikai varžėsi virvės traukimo varžybose su svečiais ir, žinoma, laimėjo, o vyresnieji entuziastingai dalyvavo ir palaikė savo grupių draugus futbolo 3×3 varžybose.

Šventės svečiai – Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovo Martynas Karpavičius, Meškuičių bendruomenės pirmininkė Danutė Navickienė negailėjo gražių linkėjimų ir dovanėlių. Visi gardžiavosi Kiškio Hanso sveikuolišku tortu ,,Stadionas“, o tėvelių palaikymas suteikė dar daugiau džiaugsmo.

Pagrindinis ,,Futboliuko” renginių rėmėjas lopšelyje-darželyje – ,,UAB Šiaulių būstas“.