Kalba gyventojai

Geru patarimu „krito į dūšią“

Darbo vietoje sutrukdytas darbų vykdytojas Aurimas Dokšas ne tik išklausė gyventoją, bet ir davė jai vertingų patarimų.

Sugebėjimas išklausyti ir patarti – tai „Šiaulių būsto“ darbų vykdytojo Aurimo Dokšos savybės, už kurias jis buvo įvertintas Vytauto g. 80A gyventojos Albinos.

Ponia Albina į A. Dokšą kreipėsi dėl laiptinėje planuojamų keisti turėklų. „Keisim turėklus į metalinius. Ir jų juk yra visokių variantų. Konsultacija labai reikalinga namui“, – įžvalgomis dalijosi gyventoja. Kadangi pati yra namo atstovė, ji asmeniškai darbų vykdytojui išsakė problemą ir gavo vertingų patarimų.

„Jis ramiai man viską papasakojo, pasakė, patarė. Galėjo gi pasakyti: „Imkit tokius ir viskas“, bet yra visokių variantų. Tai jis patarė labai gerai. Ir patiko man jis, tai pagyriau. Nors esu griežtoka, žemaitė – ne bet ką pagirsiu“, – gražių žodžių negailėjo ponia Albina.

Aktyvi gyventoja komplimentų negailėjo ir kitiems „Šiaulių būsto“ darbuotojams: direktorei Romą Janušonienei, daugiabučių namų vadybininkėms Ritai Alubickienei, Jurgitai Bulotienei.

„Jau tik „Šiaulių būstas“, nes kai pripranti per tiek metų, tai ir kalbos nėra. Ir nieko kito, nei bendrijos nesirinksim. O jei jau kas nepatiktų – tuoj pat skambutis“, – kalbėjo gyventoja.