Kalba gyventojai Paslaugos

Gyventojai džiaugiasi sutvarkytomis laiptinėmis ir kiemais

Visi norime, kad vietos, pro kurias kasdien tenka vaikščioti ar kuriose mėgstame leisti laiką, būtų sutvarkyta ir graži. Būtent tokia ir yra teritorijų tvarkymo ir patalpų valymo įmonės „Mano aplinka“ misija, kurios darbuotojų triūsas neliko nepastebėtas.

Daugiabučių gyventojai, savo laiptinės ir kiemo tvarkymą palikę „Mano aplinkos“ teritorijų priežiūros specialistams, liko maloniai nustebę – laiptinė švari, kiemas tvarkingas, o žolė gražiai nupjauta.

„Dėkingi už teritorijos priežiūrą, kad darbuotoja gerai tvarko ir prižiūri“, – dėkojo sutuoktiniai Antanas ir Rima, gyvenantys Vytauto gatvėje esančiame daugiabutyje.

„Perduodame padėką laiptinės valytojai – pagaliau atsirado žmogus, kuris atlieka savo darba kokybiškai“, – už visus kaimynus džiaugėsi Lieporiuose gyvenanti Rima. Pasak jos, švaria ir tvarkinga laiptine patenkinti visi kaimynai.

Padėkos žodžiai ypač svarbūs tiems, kurie dirba dėl gražesnės mūsų visų aplinkos, nepaisydami metų laiko ar oro sąlygų. Tai – teritorijų priežiūros specialistai, laiptinių bei komercinių objektų valytojai, traktorių vairuotojai ir kiti, dirbantys sunkų, fizinį darbą.