Kalba ekspertai

Gyventojai nusprendė sutvarkyti namo siūles

Taip atrodo K. Korsako g. 19-asis namas PRIEŠ ir PO atnaujinimo
Taip atrodo K. Korsako g. 19-asis namas PRIEŠ ir PO atnaujinimo
K. Korsako g. 19-ajame name atlikti remonto darbai. Čia buvo sutvarkytos siūlės, pakeisti laiptinių langai bei durys. Namo siūles buvo būtina tvarkyti, nes butuose drėko bei pelIjo sienos, langai buvo seni ir nesandarūs. Butų savininkai nusprendė ilgiau nebedelsti ir atnaujinti namo konstrukcijas.

„Niekas nesiima iniciatyvos, o norint kad gerėtų gyvenimo sąlygos turime patys prisidėti prie namo atnaujinimo, todėl ir stengiuosi prisidėti kuo galiu. Šįkart nusprendėme pasikeisti laIptinės langus, duris ir sutvarkyti namo siūles. Taip padeda mus sutaupyti šilumos energijos“, – pasakojo namo gyventoja Živilė.

Laiptinių langų bei durų remontas arba keitimas padeda sutaupyti nuo 4 % iki 15 % šilumos energijos. Tyrimai rodo, kad pakeitus laiptinės langus ir duris, per juos išeina 50 proc. mažiau šilumos nei per senus, o šilumos sąnaudos laiptinių šildymui sumažėja 44 proc.

Norėdami, kad jūsų name būtų pakeisti laiptinių langai, durys ar sutvarkytos namo siūlės, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.