Renginiai

Į Šiaulius grįžta masinis išpardavimas!

Jau šį šeštadienį Šiaulių arenoje visus pasitiks tradicinis „Uodo“ šeimų turgelis

Jau šį sekmadienį, spalio 27 dieną, į Šiaulių areną sugrįžta tradicija tapęs „Uodo“ šeimos turgelis, kuris į Šiaulius atkeliauja kone kas mėnesį. Kiekvieną kartą jis sutraukia būrį ne tik daiktus antram gyvenimui prikelti pasirengusių pirkėjų, bet ir prekybininkų, eiles stalų nuklojančių įvairiausių lobių.

Dar prieš kelias savaites Šiaulių prekybininkai ar gyventojai, turintys nebenaudojamų daiktų, nebenešiojamų drabužių ar nebereikalingų vaikiškų žaislų galėjo pradėti registruotis į „Uodo“ šeimos turgelį, kuris vyks spalio 27 dieną 10-14 valandomis Šiaulių miesto arenoje. Kaip pasakoja „Uodo“ šeimos turgelio projektų vadovė Jūratė Silevičienė, „Uodas“ savo veiklą pradėjo prieš šešerius metus. Šiaulių arenoje jis rengiamas jau penktus metus iš eilės.

„Tokius turgelius rengiame visose didžiosiose Lietuvos arenose, o Šiauliai yra vienas iš tų miestų, kurie sulaukia daugiausia turgelio lankytojų. Jei vaikai išaugo drabužius, nusibodo žaislai, susikaupė daug kitų nenaudojamų šeimyniškų daiktų, tada mes kviečiame registruotis visus šiauliečius prekybai, parduoti savo turtą „Uodo“ turgelyje ir užsidirbkite naujiems pirkiniams“, – su užsidegimu pasakoja J. Silevičienė.

Kiekvieną mėnesį Šiaulių arenoje turgelis vyksta arenos fojė patalpose, kurios tą dieną dažniausiai būna užpildytos. Tradicija, jog daugiausia prekių, nuklojančių stalus yra skirtos vaikams: drabužiai, batai, nebenaudojami žaislai ir kiti mažiesiems reikalingi daiktai.

Didžiausią reikšmę susidomėjusių pirkėjų skaičiui turi sezonas – daugiausia klientų, būtent, ir sulaukiama tuo metu, kai keičiasi sezonas – pavasarį ir rudenį. Organizatoriai teigia, jog visuose miestuose rudenį lankomumas yra labai didelis.

„Smagu, jog didžioji dalis prekiautojų pas mus sugrįžta nebe pirmą kartą. O jei jau jie grįžta dar ir dar kartą, matyt, jog jiems sekasi išties neblogai. Kadangi aš ir pati esu mama, būna, jog ryte po visų organizacinių darbų, taip pat prisijungiu prie turgelio prekiautojų ir kitiems siūlau įsigyti mano vaikų nešiotus drabužėlius. Nežinau, ar tai sėkmė, tačiau Šiauliuose man visada sekasi labai puikiai“, – sako „Uodo“ šeimos turgelio organizatorė.

„Uodo“ turgelyje gyventojai gali pasirinkti prekiauti ir savo gamybos rankdarbiais. J. Silevičienė pasakoja, jog jau ne kartą pasitvirtino, jog „Uodo“ turgelis yra puikus tramplynas į prekybininkų sėkmę. „Galėčiau suskaičiuoti ne vieną prekybininką, kurį mūsų turgeliai išaugino: jie čia atrado savo auditoriją ir išėjo į dar didesnes muges“.