Metų kaimynas 2018

Išrinkime Šiaulių metų kaimyną!

Turite kaimyną, kuris visad rūpinasi tvarka name, sodina gėles ir prižiūri darželį ar inicijuoja darbus, kai to labiausiai reikia? Kur nors visai šalia tikrai gyvena toks žmogus, kuriam esate dėkingas už tai, kad kažkada paskolino miltų ar palaikė duris, kai patys grįžote su sunkiais pirkiniais.

Gegužės 25-ąją minima Tarptautinė kaimynų diena, todėl gegužę skelbiame kaimynų mėnesiu ir kviečiame išrinkti metų kaimyną! Trečius metus tęsiamos iniciatyvos „Metų kaimyno rinkimai“ tikslas – pastebėti draugiškus, iniciatyvius, veiklius kaimynus ir juos įvertinti. Parodykime, kad mums rūpi bendruomeniškumas, o gera kaimynystė tikrai egzistuoja!

Ką daryti?

REKOMENDUOKITE kaimyną, kuris vertas geriausiojo titulo. Socialinio tinklo Facebook puslapyje „Kalba vilniečiai“ žymėkite arba įvardinkite savo geriausią kaimyną ar kaimynę ir parašykite, kodėl jis ar ji verta „Metų kaimyno“ titulo.

VERTINKITE: Facebook puslapyje „Kalba vilniečiai“ balsuokite už labiausiai patikusią kaimyno istoriją (pakomentuokite ar pamėkite patikusio dalyvio nuotrauką).

Balsavimas vyks birželio 4-7 dienomis, o nugalėtoją skelbsime birželio 8 dieną.

Kiekvienas, konkurse dalyvaujantis rekomenduotas kaimynas, bus pasveikintas, o pats pačiausias – apdovanotas specialiu prizu.

Konkursą organizuoja: bendruomenės portalas naujienų „Kalba vilniečiai“ ir pastatų administravimo bendrovė „Mano Būstas“.