Šiandien rajone

J. Janonio gimnazijos mokiniai apsilankė „Šiaulių būste“

Mokiniai lankėsi „Šiaulių būste“.
Mokiniai lankėsi „Šiaulių būste“.

Rugsėjo 28 dieną Šiaulių miesto moksleiviai Eimantė, Kostas, Faustas, Dovydas ir Jokūbas iš Šiaulių sanatorinės mokyklos ir Juliaus Janonio gimnazijos apsilankė „Šiaulių būste“.

Mokyklos dalyvauja projekte, kurio metu mokiniai lankosi įmonėse, susipažindami su jų veiklomis ir taip planuodami ir rinkdamiesi tolimesnį gyvenimo kelią. „Šiaulių būste“ jaunuoliai turėjo galimybę pamatyti, kaip atrodo daugiabučius gyvenamuosius namus administruojančios įmonės veikla. Mokiniai buvo supažindinti su visa bendrovės darbo „virtuve“: aprodytos darbo vietos, papasakota apie įmonėje veikiančias programas, pristatyta įmonėje įdiegta „Lean 6 Sigma“ sistema. Lankytojai netgi buvo pakviesti dalyvauti įmonės darbuotojų susirinkime, o tai jiems leido pasijusti tikrais daugiabučių priežiūros specialistais.

Po susirinkimo, Jokūbas įmonės vadovės paklausė, ką reikėtų daryti, kad būsimoje savo karjeroje jis galėtų išvengti klaidų. „Šiaulių būsto“ direktorė R. Janušonienė nusišypsodama moksleiviui atsakė, kad visiškai jų išvengti nepavyks, bet juk iš visų klaidų gyvenime mokomasi.

Po pažintinės ekskursijos mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti pica.