Naudinga žinoti

Ką veikti savaitgalį su vaikais Šiauliuose?

Sustoti skubančiame pasaulyje šiomis dienomis tampa nelengva, tačiau dažnas su šeimos nariais nori savaitgalius praleisti smagiai ir emocingai. „Kalba Šiauliai“ pataria kuo nustebinti vaikus, ką aplankyti ir kur keliauti drauge su visa šeima.

„Lazertronas“.

Net aktyviausi poilsio mėgėjai liks nustebę, išbandę šią unikalią pramogą! Šis lazerių žaidimas tinka tiek vaikams, suaugusiesiems, tiek žmonėms, vertinantiems komandinius įdirbius. Žaidimo tikslas – įveikti kitą komandą, eliminuojant priešininkų žaidėjus visiškai nekenksmingais lazerių „šūviais“. Norinčių aštresnių pojūčių ir stipresnių emocijų „Lazertrone“ laukia žaidimą pagyvinantys dūmų, lazerių ir šviesos efektai. „Lazertronas“ – saugus, linksmas ir papildomų įgūdžių nereikalaujantis aktyvus žaidimas, populiarus visame pasaulyje!

„Kurtuvėnų dvaro žirgynas“.

Šiame žirgyne, apsuptame įspūdingos gamtos, aktyviai vyksta jojimo mokyklos pamokos, taip pat individualios jojimo pamokos, norintys turi galimybę pasivažinėti ir autentiška karieta, bričkele, išjoti raitomis regioninio parko maršrutais. Norint susipažinti su žirgyno istorija bei jo gyventojais, žirgynas siūlo įdomią ekskursiją po „Gyvojo žirgo muziejų“. Smalsiems vaikams siūloma susipažinti su žirgais iš arčiau edukacinėje programoje „Žirgo draugystė“ arba „Laimės pasaga“. Žirgyne vykdomi ir įvairūs žygiai žirgais po dvarą ar regioninį parką. Be visų išvardintų įdomybių, „Kurtuvėnų dvaro žirgynas“ suteikia itin mielą paslaugą – fotosesiją su žirgais, kurios metu visi šeimos nariai įspūdžius galės prisiminti nuotraukose!

Viešbutis-restoranas „Žvejų užeiga“.

Tai puiki vieta ne tik skaniai ir sočiai pavalgyti, bet ir leistis į nuotykį, plaukiojant katamaranu. Plaukiant katamaranu atsivers Rėkyvos ežero gražūs vaizdai, o ramus vanduo ir saulėlydžiai nustebins kiekvieną laivo keleivį. Laive keleivių laukia visi patogumai, kurie paliks daug teigiamų emocijų. Pasiplaukiojimui katamaranu „Žvejų užeiga“ nesutrukdys ir lietingos dienos ar vėjas, nes uždara laivo konstrukcija apsaugo nuo nepageidaujamų faktorių. Tai puiki poilsinė pramoga visai šeimai, kurioje vaikai jausis lyg kelionėje po didžiausius vandenynus!

„Enter VR“.

Tai šiuolaikiška, moderni vieta, skirta tikriems entuziastams! Visai nesvarbu, kiek Jums metų – čia smagių užsiėmimų, žaidimų ras ir pradinukas, ir vyresnieji. Virtualios realybės pramogos suteikia naujų, nepamirštamų pojūčių ir nepalieka abejingų. „Enter VR“ mielai siūlo virtualios realybės įrangos nuomą, tokiu būdu patogiai ir smagiai praleidžiant laiką namuose ir ne tik, besimėgaujant kitokia kasdienybe.