Šiandien rajone

Minia šiauliečių sveikino bronzos laimėtojus

olimpieciaiVakar Rio de Žaneiro olimpinius bronzos medalius iškovoję šiauliečiai irkluotojai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sugrįžo į Šiaulius.

Į centrinės aikštės skverą pasveikinti olimpiečių buvo susirinkę Savivaldybės vadovai ir didelė minia šiauliečių. Į aikštę olimpiečiai grojant dūdų orkestrui atvežti karieta.

Pasisveikinę su gerbėjais sportininkai buvo pakviesti į sceną. Jiems buvo užkabinti ąžuolų vainikai bei įteiktos Savivaldybės dovanos – 2600 eurų čekiai.

Dėkodami susirinkusiems už begalinį palaikymą, medalininkai dalijosi asmeniniais išgyvenimais.

„Esu maloniai nustebęs, kad tokio žmonių dėmesio sulaukėme būdami ne krepšinio, o ne itin plačiai žinomos sporto šakos atstovais. Dėkodamas už paramą savo artimiesiems, šią olimpinę pergalę skiriu visam Šiaulių miestui“, – sakė Aurimas.

„Šis medalis – tai mano gyvenimo svajonės išsipildymas. Esu laimingas, kad mano asmeninė svajonė suteikė džiaugsmo tiek daug žmonių“, – pridūrė Edvinas.

Renginyje dalyvavo ir dar viena olimpietė imtynininkė Santa Pakenytė. Nors sportininkei šios žaidynės nebuvo sėkmingos, tačiau jau dalyvavimas jose reiškė, jog ji – viena stipriausių pasaulio sportininkų.

Iškilmių pabaigoje įteikta dar viena dovana olimpiečiams – miesto sporto bendruomenės „nukaldinti“ „bronziniai“ tortai, kuriais sportininkai dalijosi su šiauliečiais.

Parengta pagal Šiaulių miesto savivaldybės informaciją.