Verslas

Nagų dizaino studijos įkūrėja: „Niekada nesitikėjau, kad tai darysiu“

Nagų dizaino studijos ir akademijos įkūrėja
Nagų dizaino studijos ir akademijos įkūrėja

Tarp merginų vis labiau populiarėja nagų priežiūra. Jos ne tik gražinasi, bet ir kuria iš to verslą. Tačiau ne kiekvienai tai pavyksta. Diana — mergina, kuri sugebėjo iš nagų priauginimo geliu, korekcijų bei jų dizaino, Pietiniame rajone Šiauliuose įkurti „Di Em“ nagų dizaino studiją ir akademiją. Ji ne tik sukūrė verslą, bet visai neseniai įgijo teisę šio amato mokinti kitas merginas.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Niekada nemėgdavau lakuotis nagų, todėl negalvojau, kad galėčiau dirbti tokį darbą. Vieną dieną, prieš kokius trejus metus sugalvojau pabandyti priauginti nagus. Bandomuoju „triušiu“ buvo mama. Supratau, kad noriu nueiti į kursus ir sužinoti kuo daugiau apie ši amatą. Daug dvejonių kėlė tai, kad niekada nemokėjau piešti, bet kaip rodo mano darbų pavyzdžiai – viskas išmokstama.

Kaip kilo mintis pradėti tokį verslą?

Iš pradžių net nemąsčiau, kad tai galėtų būti mano verslas. Po kursų baigimo labai pamėgau tvarkyti nagus. Tuo metu gyvenau užsienyje, dirbau mėgstamą darbą, tad nagai buvo mano širdžiai mielas hobis. Kad šis hobis gali virsti verslu supratau tada, kai nebesuspėdavau laisvalaikiu pagražinti merginų. Jų ratas sparčiai gausėjo. Tad galiausiai teko rinktis. Įsidarbinau grožio salone, o po pusmečio atsidariau savo studiją. Vyliausi, kad mano pomėgis netaptų nuobodžiu darbu. Džiugu, kad vis dar šį darbą darau su meile.

Ar galima iš to pragyventi?

Dabar darbas su nagais ir studenčių mokymas yra mano pragyvenimo šaltinis. Iš uždirbtų pinigų tikrai galima gyventi. Esu pati sau viršininkė, dirbu tik darbo dienomis, normaliomis valandomis, tad galiu savaitgalį skirti šeimai.

Ką patartum pradedančioms verslą?

Pasakysiu tai, ką sakau savo studentėms – jeigu norite gerai dirbti šį darbą ir turėti daug klienčių, tai dirbkite dėl meilės grožiui, kūrybai ir menui, ne dėl pinigų. Jeigu jausite aistrą kuriant grožį ant nagų, šis amatas virs tikrai pelningu verslu. Pradžia niekada nėra lengva, reikia įdėti labai daug darbo. Džiaukitės tuo, ką darote, ir niekada nenustokite tobulėti.

„Di. Em“ Nagų Dizaino Studija ir Akademija įsikūrusi Pietiniame rajone. Daugiau informacijos čia: www.nagustudijos.lt ir www.Facebook.com – „DiStyle Nails“.