Kalba ekspertai

Naujas stogas – ir gražu, ir naudinga

Pirmojo namo stogas jau naujas, kiti du – dar nepakeisti.

Šiauliuose daugybė senos statybos namų kenčia nuo pasenusių, kiaurų stogų keliamų problemų. Vis daugiau gyventojų pasiryžta investuoti ir atnaujinti stogus, kaminus, karnizus.

Dėl pasenusių, nesandarių, iškrypusių stogo konstrukcijų daugiausiai kenčia viršutinių aukštų gyventojai: sunkiasi vanduo, ant butų sienų veisiasi pelėsis. Tačiau kiauras stogas kenkia ir ardo visą namo kontrukciją. Remonto metu žmonių sveikatai kenksmingas asbestinis šiferis pakeičiamas į naują — nei žmonėms, nei aplinkai nekenksmingą dangą. Gyventojams pritarus be stogo dangos gali būti pakeista medinė stogo konstrukcija, sutvarkyta lietaus nuvedimo sistema bei suremontuoti ir apskardinti kaminai.

Dėl minėtų priežasčių „Šiaulių būsto“ pastatų administravimo vadybininkai skatina nieko nelaukti ir jau šią vasarą organizuoti stogo keitimo darbus. Tik tuomet jau šį rudenį ir žiemą galėsite džiaugtis šiltesniu, sausu ir nuo visų oro permainų apsaugotu namu.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų stogas prastos būklės, kreipkitės į savo pastato administravimo vadybininką telefonu 8 700 55966.