Rajono problema

Naujos smėlio dėžės – džiaugsmas ne tik šiauliečiams, bet ir iniciatyvos autoriams

R. Janušonienė: “Juk daryti gerus darbus yra tiesiog malonu”

Smėlio dėžės dažnai tampa ne vaikų džiaugsmu, o daugiabučių namų gyventojų problema. Šiaulių mieste tuo itin susirūpino „Šiaulių būstas“, ne vienam kiemui padovanojęs naujas uždengiamas smėlio dėžes ar pripildęs smėlio į jau esamas. Vienas gerųjų pavyzdžių – J. Basanavičiaus gatvėje esntis 18A daugiabutis, kurio kieme įrengta nauja smėlio dėžė. Iniciatyvos ėmėsi namo gyventoja Valentina, turinti du vaikus. Moteris džiaugėsi, kad „Šiaulių būsto“ darbuotojai į prašymą įrengti naują smėlio dėžę reagavo greitai ir geranoriškai, o ir vaikai naująja žaidimų vieta yra patenkinti.

„Šiaulių būsto“ direktorė Roma Janušonienė neslepia džiaugsmo dėl sulaukiamų gyventojų padėkų bei galimybės prisidėti prie vaikų aktyviau leidžiamo laisvalaikio lauke. „Norime, kad vaikai mažiau sėdėtų prie kompiuterio, o daugiau žaistų lauke, o ką jiems ten veikti, kai smėlio dėžės apleistos, žaidimo aikštelės išdraskytos ir nesaugios? Matydami, kad dabartinė miesto valdžia stengiasi spręsti šias įsisenėjusias problemas ir imasi tvarkyti daugiabučių kiemus, greitai radome bendrą kalbą ir nusprendėme pagal galimybes prisidėti“ -, pasakojo įmonės vadovė. Ji taip pat pasidalino kitų metų planais miestui padovanoti naują žaidimų aikštelę arba praplėsti jau esamą. Viena tokia aikštelė jau įrengta prie Talkšos ežero. Planuojamas ir naujų smėlio dėžių įrengimas, tad daugiabučių gyventojai jau dabar turėtų kreiptis į „Šiaulių būstą“, pateikdami savo prašymus.

R. Janušonienė kviečia prisidėti prie galimybės padėti vaikams saugiau ir įdomiau leisti laiką savo daugiabučio namo kieme: „Ir kitas miesto įmones kviečiu prisijungti prie mūsų iniciatyvos, juk daryti gerus darbus yra tiesiog malonu“.