Renginiai Šiandien rajone

Pasaulinę būsto dieną vyks akcija „Arčiau kliento: biure, bute, laiptinėje, kieme“

Šiauliuose bus švenčiama Pasaulinė būsto diena
Šiauliuose bus švenčiama Pasaulinė būsto diena

Jungtinės Tautos nustatė, kad kasmet spalio pirmąjį pirmadienį švenčiama Pasaulinė būsto diena. Nuo 2012 m. aplinkos ministro įsakymu, ši diena minima ir Lietuvoje. Tad šiemet, spalio 1-ąją, pirmadienį, Būsto dieną minėsime jau septintą kartą.

„Ne veltui ir mūsų pavadinime yra žodis „būstas“ – juk rūpinamės, kad klientai gyventų patogiai ir gražiai. Be to, Šiaulių regione neturime švenčių tradicijos, tad tikime, kad Būsto dienos minėjimas gali tapti puikia tradicija, kuria norime dalintis kartu su gyventojais“, – pasakojo įmonės „Mano Būstas“ Šiaulių regiono vadovė Roma Janušonienė.

Būsto dienos proga, spalio 1-ąją, įmonės „Šiaulių būstas“, „Pietinis būstas“ ir „Mano aplinka“ sveikins savo klientus kiemuose, laiptinėse, pas aktyviausiu lankysis svečiuose ir įteiks jiems išskirtinius apdovanojimus.

Klientai, kurie lankysis biure, esančiame Tilžės g. 116, bus pavaišinti ir pasveikinti biuro administratorės bei budinčio vadybininko.

„Šiaulių būsto“ darbuotojus jau pirmadienį galėsite sutikti Spindulio g. 8 ir P. Cvirkos g. 62-64 kiemuose. „Pietinio būsto“ darbuotojai lankysis Dariaus ir Girėno g. 10 bei Gegužių g. 54.

Visi kviečiami prieiti prie automobilių, papuoštų vėliavėlėmis , susipažinti, pabendrauti ir net laimėti šaunių prizų, atsisiuntus išmaniąją programėlę eBŪSTAS.

Susitikimo su gyventojais grafikas:

 

             „Šiaulių būstas“                                                                 „Pietinis būstas“

9.00-10.00 val. Spindulio g. 8 kieme                            9.00-10.00 val. Dariaus ir Girėno g. 10 kieme

13.10-14.30 val. P. Cvirkos g. 62-64 kieme                  13.10-14.30 val. Gegužių g. 54 kieme