Kalba ekspertai

Po susitikimo su gyventoja – gėlės administratorės rankose

„Šiaulių būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Jurgita Bulotienė

Dubijos g. 31 namo vieno iš butų savininkė Ilona von Dejn „Šiaulių būsto“ pastatų administravimo vadybininkės Jurgitos Bulotienės darbą įvertino ne tik padėka, bet ir gėlėmis. Moteris administratorei dėkoja už operatyvumą ir supratingumą sprendžiant problemą.

Ilona jau 20 metų gyvena Vokietijoje, o jos bute gyvena nuomininkai. Moteris tik savaitei grįžo į Lietuvą ir per tą laiką panoro sutvarkyti opią buto problemą – balkoną. Visi darbai buvo suorganizuoti išties gretai, todėl Ilona namo administratorei panoro padėkoti ne tik žodžiu, bet ir puokšte gėlių.

„Ponia Ilona atvyko į biurą, papasakojo savo situaciją ir parašė prašymą dėl balkono renovacijos. Moteris gyvena užsienyje, todėl paprašė visus darbus padaryti per savaitę. Mes atsižvelgėmė į aplinkybes ir darbus pradėjome nedelsdami. Visada stengiamės reaguoti kaip įmanoma greičiau ir užtikrinti, kad gyventojas būtų patenkintas, vieni ar kiti remonto darbai jam nesukeltų papildomų problemų ar nepatogumų“, – teigė „Šiaulių būsto“ pastatų administravimo vadybininkė Jurgita Bulotienė.