Kalba gyventojai Metų kaimynas 2017

Ponia Albina: „Viską mes galime kartu“

Darbšti, nenustygstanti vietoje ponia Albina apie namą ir jo aplinką gali pasakoti nesustodama. Moteris labai didžiuojasi, kad jos kaiminystė tokia puiki.

„Gyvenu jau čia seniai, bet namas labai sutvarkytas. Esu labai aktyvi, mėgstu darbą lauke ir namuose, todėl patinka, kai viskas yra švaru ir tvarkinga. Namas yra mūsų, niekas juk už mus to nepadarys, kad čia būtų gražiau ir geriau. Mano laiptinėje gyvena tikrai labai šaunūs žmonės, su visais sutariu. Mandagūs, visuomet pasilabina, gelbstime vienas kitą ir bėdoje, kiek kas galime. Palaikome vienas kitą, bet juk ir to labai reikia.

Kelerius metus iš eilės organizuodavau talką. Susirinkdavome visi su grėbliais, su visais įrankiais ir apsitvarkydavome. Mėgstu žemę, rankų darbą, kai reikia gražinti aplinką. Kaimynė prie namo ir gėlyčių pasodino, o aš darželį prie sūpynių įkūriau. Rūsio langus patys nusivalome, lovelius su gėlėmis pasikabiname – tikrai gražu. Viską mes galime kartu.

Dažnai bendrauju su žmonėmis. Jei jiems kyla klausimų, visada stengiuosi padėti ir viską išspręsti,“ – pasakoja ponia Albina.