Renginiai

Šiauliečiai kviečiami į žaidimų aikštelės atidarymą

phpyufcalŠį ketvirtadienį, 11 valandą, prie „Lapės“ skulptūros įvyks iškilmingas naujos vaikų žaidimų aikštelės atidarymas. Jame miestiečius sveikins miesto meras Artūras Visockas.

Ruošdamiesi pasaulinei būsto dienai, kuri šiemet bus minima spalio 3 dieną, „Šiaulių būstas“ miestui dovanoja žaidimų aikštelę. Ši vieta taps vienas iš traukos vietų, kur mamos su vaikučiais, močiutės ir seneliai su anūkais galės linksmai praleisti laiką.

„Šiaulių būstas“ ir „Pietinis būstas“ kiekvienais metais rengia Bendruomenės šventes, tačiau šiemet, kai miestas švenčia 780-ų metų gimtadienį, buvo nutarta padovanoti tokią dovaną, kuri liks ilgam. Ši aikštelė – ilgalaikis įmonės projektas. Ateityje šioje vietoje atsiras ir kiti žaidimų aikštelės įrenginiai.

„Šiaulių būsto“ vadovė Roma Janušonienė dėkinga Šiaulių miesto administracijai, Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui, administracijos direktoriaus pavaduotojai Giedrei Mendozai Herrerai, vyriausiai miesto architektei Rasai, už tai, kad operatyviai buvo suderintas projektas ir rengiant dovaną miestui, nekilo jokių sunkumų.