Šiandien rajone

Šiauliškiai greitį viršijo vos ne dvigubai

poliKetvirtadienio vakarą Šiaulių apskrities policija surengė reidą Tilžės gatvėje, ant viaduko.

Reido metu buvo matuojamas automobilių greitis. Civiliais drabužiais apsirengęs pareigūnas ant viaduko viršaus rankiniu radaru fiksavo greitį, o viaduko apačioje pažeidėjus stabdė budėję kolegos.

Tilžės gatvės atkarpoje, kurioje vyko reidas, leidžiamas greitis – 50 km/h. Tačiau jį viršijo 19 vairuotojų, kuriems buvo surašyti protokolai.

Dažniausiai greitis buvo viršytas nuo 20-30 km/h (važiuota daugiau nei 70 km/h greičiu). O trys šiauliečiai važiavo greičiau nei 80 km/h. Tačiau „greičiausias“ tos dienos vairuotojas buvo asmuo, kuris mieste lėkė net 93 km/h greičiu. Dar vienas vairuotojas baudą gavo ne tik už greičio viršijimą, bet ir už tai, kad nesegėjo saugos diržo.

Tai jau trečias tokio pobūdžio reidas ant šio viaduko. Policija planuoja, kad panašių akcijų, tik kitose miesto vietose, vairuotojai gali tikėtis artimiausiu metu.

Primename, kad pirmąją rugsėjo savaitę visoje Lietuvoje taip pat vyksta „nulinės tolerancijos“ akcija, tai reiškia, kad net už menkiausią greičio viršijamą bus baudžiama.

Parengta pagal Šiaulių apskrities policijos informaciją