Kalba ekspertai Šiandien rajone

„Šiaulių būste“ paminėta Pasaulinė būsto diena

Spalio 2-ąją buvo minima Pasaulinė būsto diena

Pirmąjį spalio pirmadienį minima Pasaulinė būsto diena, Lietuvoje įteisinta nuo 2012-ųjų. Tad vakar, spalio 2-ąją, šią dieną kaip savo profesinę šventę paminėjo ir „Šiaulių būstas“.

Įmonės direktorė Roma Janušonienė pabrėžia, kad Būsto diena – net tik įmonės, bet visų gyventojų šventė. Tad linkėjimai ir sveikinimai šia proga pirmiausia skirti jiems: „Tegul Jūsų namai būna jaukūs, o Jūsų namiškiai – laimingi ir sveiki“.

Būsto diena, pasak „Šiaulių būsto“ vadovės, – galimybė visiems daugiabučių namų prižiūrėtojams įvertinti per metus atliktus darbus, pasiektus tikslus, išsikelti naujas užduotis. Tai neįmanoma be stipraus, į darbą orientuoto kolektyvo, tad R. Janušonienė negaili gerų žodžių savo darbuotojams ir džiaugiasi, kai darbai įvertinami padėkomis: „Gyventojai mums dažniausiai dėkoja už laiku ir kokybiškai atliktus namo remontus, prižiūrimą kiemo teritoriją, švarią laiptinę, operatyvų reagavimą į skubius avarinius iškvietimus. Be abejo, kiekviena tokia padėka ne tik džiugina, bet ir yra geriausias įrodymas, jog daugiabučių namų gyventojams teikiame tokias paslaugas, kokių jie ir tikisi.“ Žinoma, būsto darbuotojai sulaukia ne tik padėkų, tačiau įmonė vadovaujasi taisykle, sakančia, kad klientas visada teisus, tad bet kokius nesklandumus stengiamasi išspręsti gyventojų naudai.

Įmonė rūpinasi ne tik gyventojais, bet ir prisideda gražinant miestą, remią miesto šventes. Tai rodo, kad „Šiaulių būstas“ – socialiai atsakinga įmonė, padovanojusi miestui ne vieną gražią iniciatyvą. Viena tokių – vaikų žaidimų aikštelė šalia Talkšos ežero ir naujos smėlio dėžės daugiabučių namų kiemuose. „Į mus gyventojai dažniausiai kreipiasi, kai iškyla kokios bėdos: vienam vamzdis pratrūko, kitam radiatorius prakiuro ar durys išlūžo… Tai mūsų kasdieninis darbas, bet pagal išgales stengiamės prisidėti ir prie Šiaulių miesto gražinimo, nes esame savo krašto patriotai“, – pasakoja „Šiaulių būsto“ vadovė.