Šiandien rajone

Šiauliuose gyventojai pasveikinti su Pasauline būsto diena

Pasaulinės būsto dienos proga daugiabučių gyventojų kiemuose lankėsi įmonių „Šiaulių būstas“, „Pietinis būstas“ ir „Mano aplinka“ darbuotojai. Jie sveikino visus skubančius pro šalį, o pas aktyviausius lankėsi svečiuose ir įteikė vardines padėkas.

Įvertinti gyventojai džiaugėsi gautomis padėkomis ir pasakojo nesitikėję tokios malonios staigmenos. „Mums pavyko padaryti šventę daugiabučių gyventojams. Lankantis pas juos buvo ir džiaugsmo ašarų, ir juoko – juk kartais užtenka parodyti žmogišką dėmesį, pakalbinti. Esame laimingi, kad viskas pavyko ir tikimės, kad Pasaulinės būsto dienos minėjimas Šiauliuose taps gražia tradicija“, – mintimis dalijosi įmonės „Mano Būstas“ Šiaulių regiono vadovė Roma Janušonienė.

Įmonių darbuotojai lankėsi Spindulio g. 8, P. Cvirkos g. 62-64, Dariaus ir Girėno g. 10 ir Gegužių g. 54 kiemuose. Visi praeiviai nudžiuginti specialiomis dovanomis, balionais. Taip pat jiems pristatyta išmanioji programėlė eBŪSTAS, padedanti ne tik greičiau apmokėti sąskaitas, bet ir spręsti bendrosiose patalpose ar namuose kilusias problemas.

Nuotraukų galerijoje – smagiausios ir gražiausios akimirkos su gyventojais, kartu minėjusiais Pasaulinę būsto dieną.