Šiandien rajone

Šiauliuose – nauji regbio namai

Šiaulių ir Lietuvos regbininkai galės džiaugtis puikiomis naujojo stadiono Gardino g. sąlygomis / regbis.lt nuotr.
Šiaulių ir Lietuvos regbininkai galės džiaugtis puikiomis naujojo stadiono Gardino g. sąlygomis / regbis.lt nuotr.

Naujasis regbio stadionas Gardino gatvėje pagaliau atvers duris ne tik miesto regbininkams, bet ir priešininkų komandoms. Praėjusią savaitę įteisintas šalia išpuoselėto stadiono prieš pusmetį pastatytas pastatas ir kita infrastruktūra. Taigi, per pusantrų metų išdygo modernus statinys, kuriame žaidėjams ir treneriams reikalingos patalpos, naujos tribūnos, – teigiama Šiaulių miesto savivaldybės pranešime. Jame teigiama, kad tokių regbio namų galėtų pavydėti ne tik kitų Lietuvos miestų, bet ir kitų šalių sportininkai.

Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorės Astos Lesauskienės duomenimis, šis naujas objektas kainavo 976 eurų, lėšos skirtos vien iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto, pastato plotas – 561 kv. metras, tribūnose po stogu yra 466 vietos žiūrovams. Pasak direktorės, šie namai labai reikalingi pradedantiems sportininkams ir vaikams, besidomintiems regbiu.

Be to, regbio namai pasirūpins ne tik žaidėjais – žiūrovų patogumui dengtos tribūnos ir patogios galimybės rungtynes stebėti neįgaliojo vežimėliais atvykusiems žiūrovams – įrengtas liftas ir patogūs privažiavimai.

Kitamet Savivaldybė suplanavusi iš biudžeto skirti 120 tūkstančių eurų automobilių aikštelei sutvarkyti.