Šiandien rajone

Šiauliuose vyko pirmoji pamoka

Vakar Šiaulių švietimo bendruomenė susirinko į tradicinę Mokslo ir žinių dienos šventę Chaimo Frenkelio vilos parke.

Nuskambėjus šalies himnui, susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Violeta Damskienė ir Šiaulių meras Artūras Visockas.

Pastarasis šventės dalyviams vedė pirmąją pamoką, kurios pagrindinė tema – 780-ąjį jubiliejų pasitinkančių Šiaulių miesto istorija. Į Šiaulių vadovo klausimus apie reikšmingas miestui datas atsakę šventės dalyviai buvo apdovanoti Savivaldybės suvenyrais. Per renginį buvo prisiminti ir šiauliečiai Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai.

Mokslo ir žinių dienos šventėje koncertavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos choras „Gama“, atlikėja Evelina Sašenko, kuriai talkino jaunasis Šiaulių solistas Arminas Stočkus, Šiaulių universiteto gimnazijos choras „Pocco“ ir jo vadovė Rasa Stoškuvienė, šoko šiuolaikinio šokio klubas „Flamingas“ šokėjai.

Susirinkusiems Dievo palaimos linkėjo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, o Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vincas Urbonavičius išsakė linkėjimus, kad naujieji mokslo metai būtų saugūs.

Parengta pagal Šiaulių miesto savivaldybės Viešųjų ryšių skyriaus informaciją