Kalba ekspertai

Telefonspynė padeda apsisaugoti nuo asocialių asmenų

Net sudeginus telefonspynę kiti asmenys vis tiek negali patekti į daugiabutį
Net sudeginus telefonspynę kiti asmenys vis tiek negali patekti į daugiabutį

Telefonspynė – viena iš priemonių padedančių užtikrinti gyventojų saugumą. Ši priemonė daug efektyvesnė apsauga, negu kodinės durų spynos. Pastarųjų nesunku atspėti kodus, nes mygtuka nudilę ir pagal tai asocialūs asmenys atspėja skaičių kombinaciją.

Telefonspynės su magnetiniu raktu vis labiau populiarėja, nes juo duris galite atrakinti labai greitai, patogiai ir šiuolaikiškai. Įmontavus telefonspynę, gyventojai į namą gali patekti dviem būdais: su specialiu magnetiniu raktu arba įvedę kiekvienam butui priskirtą kelių skaitmenų kodą.

Pašaliniam asmeniui patekti į namą, kuriame įrengta telefonspynė, yra praktiškai neįmanoma, nes norint įeiti į laiptinę reikia paskambinti į kurį nors butą ir paprašyti, kad įleistų. Pavyzdžiai iš didžiųjų Lietuvos miestų rodo šios priemonės veiksmingumą. Prieš kelis mėnesius Klaipėdos mieste buvo bandoma patekti į butą, tačiau net sudeginus telefonspynę to padaryti nepavyko.

Norėdami, kad jūsų name būtų įrengta telefonspynė, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite telefonu 8 700 55 966.