Kalba ekspertai

Užsikimšo kanalizacija? Štai kur slypi priežastis

Radviliškio g. 70-ojo namo trečiojoje laiptinėje pakeistas kanalizacijos išvadas
Radviliškio g. 70-ojo namo trečiojoje laiptinėje pakeistas kanalizacijos išvadas

Radviliškio g. 70-ojo namo trečiojoje laiptinėje pakeistas kanalizacijos išvadas nuo stovų iki namo pamato. Darbai buvo atliekami, nes ši namo sistema užsikišdavo kelis kartus per mėnesį, todėl gyventojams tekdavo atverti pinigines.

Kanalizacija dažniausiai kemšasi, nes neatsakingi gyventojai į klozetus ir kriaukles pila įvairiausius maisto likučius, meta įviarius daiktus –skardines, plastikinius butelius, vaikų sauskelnes ir t.t. Gaila, bet žmonės net nesusimąsto, kiek pridaro problemų ne tik sau, bet ir kaimynams.

Užkimšti kanalizacijos stovai, tai papildomai išleisti pinigai – avarinės tarnybos paslaugos, rūsių valymai nuo fekalijų, o kai nepavyksta pravalyti vamzdynų – jų keitimas naujais ir, žinoma, patalpose sklindantys nemalonūs kvapai. Užsikimšę vamzdynai gali paploninti ne tik kaltininko, bet ir viso namo gyventojų pinigines, nes mokestis už atliktus darbus paskirstomas visiems patalpų savininkams.

Primename, kad į kriaukles ar klozetus negalima pilti riebalų, mesti stambių maisto atliekų ar panaudotų higienos priemonių, kurios vandenyje neyra. Elgdamiesi atsakingai saugosite ne tik savo, bet ir kaimynų turtą.

Įvykus avarijai skambinkite telefonu 8 700 55 966.