Rajono problema

Užteks brautis iki konteinerių

Turbūt ne kartą teko susidurti su situacija, kai iki šiukšlių konteinerių negalima prieiti per atliekų kalnus. Šiaulių gyventojai vis dažniau skundžiasi, jog žmonės prie konteinerių palieka didelių gabaritų atliekas kada tik panorėję.

Didelių gabaritų atliekos – tai seni baldai, langai, durys, dviračiai, kilimai, radiatoriai, naudotos padangos, automobilinės kėdutės, vežimėliai, didelių matmenų pakuotės ar antrinės žaliavos ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos.

Šiauliuose atliekų išvežimu rūpinasi atliekų tvarkymo bei aplinkos priežiūros įmonė UAB „Ecoservice Projektai“. Įmonė yra sudariusi stambiagabaričių atliekų surinkimo grafikus. Todėl gyventojai turėtų atidžiau stebėti surinkimo planą ir palikti didelių gabaritų atliekas tik likus vienai ar porai dienųiki išvežimo, o ne tada kai užsinorėjo.

Daugiau informacijos apie atliekų išvežimą galite rasti čia.

O jei neturite kantrybės laukti, kol didelių gabaritų atliekos bus išvežtos. Galite tuo pasirūpinti patys, nes Šiauliuose yra stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelės: Pailių g. 19 (Gytarių mikrorajone už Žemdirbių turgaus) ir J. Basanavičiaus g. 168 B (už buvusio Mėsos kombinato).

Platesnė informacija apie surinkimo aikšteles ir darbo laiką galite rasti čia.